Рамка для розетки / вимикача Schneider Sedna SDN5800970
Schneider Sedna SDN5800970 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN5800970
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Sedna графітова SDN5800970 | 325 грн. |
Рамка 5-на горизонтальная Графит Schneider Sedna (SDN5800970) | 325 грн. |
П'ятерна рамка Schneider Electric Sedna горизонтальна Графiтова (SDN580097 | 240 грн. |
Рамка 5-на горизонтальна Графіт Schneider Sedna (SDN5800970) | 341 грн. |
Рамка 5-місцева Графіт Sedna Schneider Electric, SDN5800970 | 157 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN5800970
Ціни на Schneider Sedna SDN5800970 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN5800968 | від 313 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800921 | від 236 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800970 | від 157 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800923 | від 246 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800960 | від 313 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800933 | від 247 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →