Розетка Schneider Unica MGU3.410.25 слонова кістка
Schneider Unica MGU3.410.25 |
|
З полем для напису.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Unica MGU3.410.25 слонова кістка
Розетка одномісна Schneider Unica слонова кістка CAT5 з захисною кришкою I | 738 грн. |
Комп'ютерна розетка Schneider Electric Unica RJ45 5e категорія UTP Слонова | 794 грн. |
Розетка комп'ютерна 1-мод. Слонова кістка Unica Schneider Electric, MGU3.4 | 738 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schneider Unica MGU3.410.25
Ціни на Schneider Unica MGU3.410.25 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU3.410.18 білий | від 738 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU3.410.12 графіт | від 1 067 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.410.25 слонова кістка | від 738 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU3.410.30 сріблястий | від 1 067 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →