Розетка Schneider Unica MGU3.462.12 чорний
Очікується у продажу 762 грн. Призначення: телевізійна TV; Комплектація: розетка без рамки; Встановлення: в монтажну коробку; Можливість підключення: 1 роз'єм; TV розетка: індивідуальна Male; Загасання (дБ): 11; Рівень захисту: Рівень захисту: IP20; Рівень захисту: IK01; Підключення дротів: затискне; Матеріал: пластик |
Schneider Unica MGU3.462.12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schneider Unica MGU3.462.12
Ціни на Schneider Unica MGU3.462.12 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU3.462.25 бежевий | від 679 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.462.18 білий | від 679 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.462.30 сріблястий | від 777 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.462.12 чорний | від 762 грн. | 1 пропозиція |