Розетка Schneider Unica MGU3.468.30 сріблястий
383 грн. Купити! Розетка одномісна Schneider Unica алюміній TV гніздова одинарна MGU3.468.3Ledmir.com.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Schneider Unica MGU3.468.30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schneider Unica MGU3.468.30
Ціни на Schneider Unica MGU3.468.30 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU3.468.25 бежевий | від 321 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.468.12 графіт | від 383 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.468.30 сріблястий | від 383 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →