Розетка Schneider Unica MGU3.492.25 бежевий
Schneider Unica MGU3.492.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schneider Unica MGU3.492.25
Ціни на Schneider Unica MGU3.492.25 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU3.492.25 бежевий | від 269 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU3.492.18 білий | від 269 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.492.12 графіт | від 369 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.492.30 сріблястий | від 369 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →