Рамка для розетки / вимикача Schneider Unica MGU6.002.551
Schneider Unica MGU6.002.551 |
|
Декоративна вставка — бежева.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Unica MGU6.002.551
Рамка 1-місна Schneider Unica Терракот/слон.кістка MGU6.002.551 | 222 грн. |
Рамка одномісна горизонтальна Schneider Unica Plus теракотова зі слоновою | 347 грн. |
Одинарна рамка Schneider Electric Unica Terracota Теракотова (MGU6.002.551 | 347 грн. |
Модификації Schneider Unica MGU6.002.551
Ціни на Schneider Unica MGU6.002.551 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU6.002.567 | від 291 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.002.551 | від 222 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.002.571 | від 291 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.002.566 | від 291 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.002.569 | від 291 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.002.576 | від 291 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →