Рамка для розетки / вимикача Schneider Unica MGU6.004.524
Товар застарів 545 грн. Кількість постів (шт): 2; Розташування: горизонтальна; Зовнішня форма: прямокутна (прямі лінії); Матеріал: термопласт (ABS-пластик); Ступінь захисту IP: IP20; Ступінь захисту IK: IK01; Розмір (мм): 161х80х14; |
Schneider Unica MGU6.004.524 |
|
Декоративна вставка — бежева.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Unica MGU6.004.524
Ціни на Schneider Unica MGU6.004.524 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU6.004.574 | від 469 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.004.25 | від 218 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.004.567 | від 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.004.551 | від 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.004.571 | від 469 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.004.566 | від 469 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.004.563 | від 211 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.004.576 | від 469 грн. | 2 пропозиції |