Рамка для розетки / вимикача Schneider Unica MGU6.004V.563
302 грн. Купити! Рамка двомісна вертикальна Schneider Unica Plus зелене яблуко зі слоновоюLedmir.com.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Schneider Unica MGU6.004V.563 |
|
Декоративна вставка — бежева.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Unica MGU6.004V.563
Ціни на Schneider Unica MGU6.004V.563 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU6.004V.551 | від 365 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.004V.571 | від 302 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.004V.566 | від 302 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.004V.563 | від 302 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.004V.576 | від 302 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →