Рамка для розетки / вимикача Schneider Unica MGU6.006.524
250 грн. Купити! Рамка 3-місна Electric Unica Plus Champagne горизонтальна шампань MGU6.006Маркетплейс: Rozetka.ua EN-TORGЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Schneider Unica MGU6.006.524 |
|
Декоративна вставка — бежева.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Unica MGU6.006.524
Ціни на Schneider Unica MGU6.006.524 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU6.006.25 | від 321 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.006.551 | від 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.006.524 | від 250 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.006.571 | від 733 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.006.569 | від 468 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.006.563 | від 329 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Unica MGU6.006.567 | від 468 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.006.576 | від 733 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →