Рамка для розетки / вимикача Schneider Unica MGU6.006.872
Schneider Unica MGU6.006.872 |
|
Декоративна вставка — біла.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Unica MGU6.006.872
Ціни на Schneider Unica MGU6.006.872 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU6.006.877 | від 733 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.006.873 | від 468 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.006.842 | від 866 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.006.870 | від 468 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.006.872 | від 866 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →