Рамка для розетки / вимикача Schneider Unica MGU6.008.25
Schneider Unica MGU6.008.25 |
|
Декоративна вставка — бежева.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Unica MGU6.008.25
Ціни на Schneider Unica MGU6.008.25 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU6.008.25 | від 386 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.008.567 | від 959 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.008.551 | від 730 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.008.566 | від 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.008.576 | від 613 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →