Рамка для розетки / вимикача Schneider Unica MGU6.008.551
Schneider Unica MGU6.008.551 |
|
Декоративна вставка — бежева.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Unica MGU6.008.551
Рамка 4-місна Schneider Unica Терракот/слон.кістка MGU6.008.551 | 730 грн. |
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Unica Plus теракотова зі слоново | 1 142 грн. |
Рамка 4-місцева Unica Schneider Electric Теракот/Слонова кістка, MGU6.008. | 1 142 грн. |
Модификації Schneider Unica MGU6.008.551
Ціни на Schneider Unica MGU6.008.551 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU6.008.567 | від 959 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.008.25 | від 386 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.008.551 | від 730 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU6.008.566 | від 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU6.008.576 | від 613 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →