Подовжувач Schneider Electric Unica ST943U1
Фото 3 |
Schneider Electric Unica ST943U1 1.5 м3 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Electric Unica ST943U1
Усі ціни 11 →Подовжувач Schneider 3 гнізда і 2 USB із заземленням 1.5 м ST943U1W | 1 146 грн. |
Удлинитель Schneider Electric ST943U1W на 3 места и 2хUSB (1,5м) белый | 1 097 грн. |
Мережевий подовжувач Schneider 3 розетки + 2 USB 1.5 м Black (ST943U1B) | 1 180 грн. |
Удлинитель Schneider Electric ST943U1B на 3 места и 2хUSB (1,5м) черный | 1 130 грн. |
Подовжувач мережі Schneider 3 розетки + 2 USB 1.5 м White (ST943U1W) | 1 146 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Schneider Electric Unica ST943U1
Ціни на Schneider Electric Unica ST943U1 |
---|---|---|---|---|
Schneider Electric Unica ST943U1 | від 1 097 грн. | 11 пропозицій | ||
Schneider Electric Unica ST943U3 | від 1 213 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →