Рамка для розетки / вимикача Schneider Unica Top MGU66.002.238
853 грн. Купити! Рамка одномісна горизонтальна Schneider Unica Top хром матовий з графітомLedmir.com.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Schneider Unica Top MGU66.002.238 |
|
Колір декоративної вставки — графіт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Unica Top MGU66.002.238
Ціни на Schneider Unica Top MGU66.002.238 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica Top MGU66.002.298 | від 762 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.002.238 | від 853 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.002.239 | від 853 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.002.295 | від 762 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.002.210 | від 853 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.002.293 | від 762 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →