Рамка для розетки / вимикача Schneider Unica Top MGU66.004.093
1 082 грн. Купити! Рамка двомісна горизонтальна Schneider Unica Top чорний родій з алюмініємLedmir.com.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Schneider Unica Top MGU66.004.093 |
|
Колір декоративної вставки — алюміній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Unica Top MGU66.004.093
Ціни на Schneider Unica Top MGU66.004.093 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica Top MGU66.004.0M3 | від 3 135 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.004.0M4 | від 3 073 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.004.097 | від 1 082 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.004.039 | від 1 136 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.004.093 | від 1 082 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →