Рамка для розетки / вимикача Schneider Unica Top MGU66.006.098
1 437 грн. Купити! Рамка тримісна горизонтальна Schneider Unica Top блакитний бірил з алюмініLedmir.com.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Schneider Unica Top MGU66.006.098 |
|
Колір декоративної вставки — алюміній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Unica Top MGU66.006.098
Ціни на Schneider Unica Top MGU66.006.098 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica Top MGU66.006.0M4 | від 4 087 грн. |
Schneider Unica Top MGU66.006.098 | від 1 437 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.006.039 | від 1 445 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.006.095 | від 1 437 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica Top MGU66.006.097 | від 1 437 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →