Змішувач Schock Aquastyle 71900080 (719000)
Schock Aquastyle 71900080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Aquastyle 71900080
Усі ціни 6 →Schock Aqua style 719000 chrom 80 | 6 751 грн. |
Schock AQUASTYLE Bronzo PVD-70 (71900070) | 6 747 грн. |
Schock Aquastyle 719000 bronzo pvd 70 | 7 439 грн. |
Schock Aquastyle 719000 copper 09 pvd | 7 912 грн. |
Schock AQUASTYLE Chrome-80 (71900080) | 5 733 грн. |
Schock AQUASTYLE Rame PVD-71 (71900071) | 6 747 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →