Змішувач Schock Leva 51100080
Фото 5 |
Schock Leva 51100080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Leva 51100080
Усі ціни 16 →Schock Leva 511000 foresta 19 | 3 225 грн. |
Schock LEVA Chrome-80 (51100080) | 3 321 грн. |
Schock Leva 511000 inox 12 | 4 687 грн. |
Schock Leva 511000 asphalt 43 | 5 633 грн. |
Schock Leva 511000 alpina 07 | 5 633 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Schock Leva 51100080:
- Доступні з лакованою поверхнею, ідентичного кольору
РекомендуємоПорівняти в таблиці →