Змішувач Schock Vitus 56000090
Фото 6 |
Schock Vitus 56000090 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Vitus 56000090
Усі ціни 33 →Schock Vitus 560000 st. steel 90 | 13 588 грн. |
Schock Vitus 560120 Puro | 21 360 грн. |
Schock Vitus 560000 Puro | 20 787 грн. |
Schock Vitus 560120 Puro | 22 428 грн. |
Кухонний змішувач для проточної і фільтрованої води Schock Vitus 560000 (a | 15 992 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →