Мотошолом Schuberth S2 Sport
Фото 15 |
Schuberth S2 Sport |
|
Є можливість підключити до гарнітури плеєр або GPS-навігатор
Модель Schuberth S2 Sport відрізняється від моделі S2 дизайном і має іншу Bluetooth-гарнітуру
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schuberth 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schuberth.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schuberth S2 Sport
Мотошлем Schuberth S2 Sport Matt Black L 441711L | 16 540 грн. |
Мотошлем Schuberth S2 Sport Matt Black M 441711M | 16 540 грн. |
Мотошлем Schuberth S2 Sport ECE Matt Black S 441711S | 16 540 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →