Велошина Schwalbe Black Jack K-Guard 26x2.25
Відео 4Фото 12 |
Schwalbe Black Jack K-Guard 26x2.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe Black Jack K-Guard 26x2.25
Покрышка 26x2.25 (57-559) Schwalbe BLACK JACK K-Guard Active B/B-SK HS407 | 705 грн. |
Schwalbe Покрышка 26x2.25 (57-559) Schwalbe BLACK JACK K-Guard Active B/B- | 656 грн. |
Велопокришка Schwalbe Black Jack HS407 K-Guard Active B/B-SK SBC 50EPI 26x | 656 грн. |
Покришка Schwalbe Black Jack 26x2.25 50TPI 57-559 | 705 грн. |
Велопокришка Schwalbe Black Jack 26x2.25 | 966 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schwalbe Black Jack K-Guard 26x2.25
Ціни на Schwalbe Black Jack K-Guard 26x2.25 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Black Jack K-Guard 12x1.9 | від 330 грн. | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 24x1.9 | від 476 грн. | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 24x2.1 | від 568 грн. | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 26x1.9 | від 490 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 26x2.0 | від 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 26x2.1 | від 656 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Black Jack K-Guard 26x2.25 | від 656 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо