Велосипед Scott Scale 24 Disc 2019
Відео 1Фото 2 |
Scott Scale 24 Disc 2019 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Купити Scott Scale 24 Disc 2019
Усі ціни 10 →Scott Scale 24 disc 2024 (жовтий) 280872.222 | 21 500 грн. |
Scott Scale 24 disc 2024 (жовтий) 280872.222 | 21 500 грн. |
Scott Scale 24 disc 2024 (сріблястий) 286627.222 | 21 500 грн. |
Scott Scale 24 disc 2022 (жовтий) 280873 | 19 990 грн. |
Scott Scale 24 disc (KH) 2022 (синій-помаранчевий) 280853.222 | 19 990 грн. |
Scott Scale 24 Disc 2019 — модель з гідним обвісом для маленьких велогонщиків зростом від 125 до 145 см. При цьому максимальна «вантажопідйомність» байка становить 50 кг. А тепер про все послідовно.
Система амортизації
Велосипед «побудований» на міцній алюмінієвій рамі і має передню амортизаційну вилку для відпрацювання нерівностей дорожнього полотна. Запас ходу у пружинно-еластомірній виделці SR Suntour XCT-JR становить 50 мм. Передня амортизація дає змогу впевнено кататися по пересіченій місцевості або, наприклад, нескладних маршрутах в лісі.
Навісне обладнання
На чолі навісного обладнання моделі поставлені комплектуючі туристичного класу Shimano Tourney. У розпорядження юним райдерам надається 7-швидкісна трансмісія з надійним заднім перемикачем TY300. Вона підкріплена дисковими механічними гальмами Tektro з роторами по 160 мм. Гальмівна система добре переносить негоду і не чутлива до «вісімок» на ободах коліс.
Приємна дрібничка
Приємні дрібниці — штатна паркувальна підніжка і велодзвінок на кермі. Зазвичай ці аксесуари потрібно докуповувати окремо, а тут вони поставляються в базовій комплектації до моделі. За підсумком в Scott Scale 24 Disc 2019 вдало поєднуються і успішний бренд, і непоганий обвіс, і оптимальні ходові якості.