Циркуляційний насос SD Forte LRS 25/4-130T 4 м
SD Forte LRS 25/4-130T 4 м
4 м6 м
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2880 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:72 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики LRS 25/4-130T
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SD Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SD Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SD Forte LRS 25/4-130T 4 м
Усі ціни 14 →SD Forte Насос циркуляційний SD Forte LRS 25/4-130T SF294W254 | 1 428 грн. |
SD Forte SD Forte LRS 25/4-130T SF294W254 | 1 447 грн. |
Насос циркуляційний SD Forte LRS 25/4-130T | 1 411 грн. |
Насос циркуляционный SD Forte LRS 25/4-130T SF294W254 | 1 447 грн. |
Насос циркуляційний SD Forte LRS 25/4-130T SF294W254 | 1 208 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації SD Forte LRS 25/4-130T
Ціни на SD Forte LRS 25/4-130T |
---|---|---|---|---|
SD Forte LRS 25/4-130T 4 м | від 1 208 грн. | 20 пропозицій | ||
SD Forte LRS 25/6-130T 6 м | від 1 486 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →