Циркуляційний насос SD Forte LRS 25/6-130T 6 м
SD Forte LRS 25/6-130T 6 м
4 м6 м
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3300 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:72 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики LRS 25/6-130T
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SD Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SD Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SD Forte LRS 25/6-130T 6 м
Усі ціни 14 →SD Forte Насос циркуляційний SD Forte LRS 25 / 6-130T SF294W256 | 1 504 грн. |
Насос циркуляційний SD Forte LRS 25/6-130T | 1 486 грн. |
Насос циркуляционный SD Forte LRS 25/6-130T SF294W256 | 1 524 грн. |
Насос циркуляційний SD Forte LRS 25 / 6-130T SF294W256 | 1 524 грн. |
Насос Циркуляційний Sd Forte Lrs 25/6-130T | 1 524 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації SD Forte LRS 25/6-130T
Ціни на SD Forte LRS 25/6-130T |
---|---|---|---|---|
SD Forte LRS 25/4-130T 4 м | від 1 208 грн. | 21 пропозиція | ||
SD Forte LRS 25/6-130T 6 м | від 1 486 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →