Свердловинний насос Sea-Land SL 400-55T
Очікується у продажу 35 543 грн. Макс. продуктивність (л/год): 20400; Макс. напір (м): 81; Споживана потужність (Вт): 4000; Країна походження бренду: Італія; Габарити (ДхВ): 98х1587; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea-Land 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea-Land.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sea-Land SL 400-55T
Ціни на Sea-Land SL 400-55T |
---|---|---|---|---|
Sea-Land SL 70-10M | від 24 335 грн. | 3 пропозиції | ||
Sea-Land SL 50-10M | від 22 594 грн. | 3 пропозиції | ||
Sea-Land SL 70-15M | від 24 553 грн. | 3 пропозиції | ||
Sea-Land SL 100-20M | від 32 636 грн. | 2 пропозиції | ||
Sea-Land SL 50-15M | від 25 898 грн. | 3 пропозиції | ||
Sea-Land SL 70-20M | від 28 857 грн. | 3 пропозиції | ||
Sea-Land SL 200-75T | від 63 577 грн. | 1 пропозиція | ||
Sea-Land SL 140-40T | від 41 921 грн. | 2 пропозиції | ||
Sea-Land SL 100-30M | від 40 632 грн. | 2 пропозиції | ||
Sea-Land SL 100-30T | від 38 025 грн. | 1 пропозиція | ||
Sea-Land SL 50-20M | від 32 354 грн. | 3 пропозиції | ||
Sea-Land SL 70-30M | від 36 427 грн. | 3 пропозиції | ||
Sea-Land SL 70-30T | від 38 415 грн. | 1 пропозиція | ||
Sea-Land SL 140-55T | від 63 663 грн. | 2 пропозиції |