Спальний мішок Sea To Summit Treeline TlI Reg (STSATL-1-R)
Відео 1Фото 12 |
Sea To Summit Treeline TlI Reg зріст до 183 см, t 2 °Cзріст до 198 см, t 2 °C |
|
Розрахований на зріст до 183 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Treeline TlI Reg
Усі ціни 8 →Спальний мішок Treeline Tli - Regular Left Zip (STS ATL1-R) | 8 073 грн. |
Спальний мішок Treeline TlI (2/-3°C), 183 см - Left Zip, Black від Sea to | 8 073 грн. |
Спальний мішок Sea To Summit Treeline TlI - Regular Left Zip STS ATL1-R | 8 073 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Treeline TlI - Regular Left Zip (STS ATL1 - R | 8 073 грн. |
Спальник Sea To Summit Treeline TlI Regular Left Zip (1033-STS ATL1-R) | 8 073 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішня окружність в області грудей: 155 см
- Внутрішня окружність в області стегон: 136 см
- Внутрішня окружність в області ніг: 103 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Sea To Summit Treeline TlI Reg
Ціни на Sea To Summit Treeline TlI Reg |
---|---|---|---|---|
Sea To Summit Treeline TlI Reg | від 8 073 грн. | 8 пропозицій | ||
Sea To Summit Treeline TlI Long | від 8 892 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →