Спальний мішок Sea To Summit Trek TK1 2019 Long (STS ATK1-L)
Відео 1Фото 8 |
Sea To Summit Trek TK1 2019 Long зріст до 183 см, t 5 °Cзріст до 198 см, t 5 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Trek TK1 2019 Long
Усі ціни 8 →Спальный мешок Sea to Summit Trek TKI (5/-1°C) 198 см, bright blue/denim л | 12 012 грн. |
Trek TKI 2019 Left Zip спальник (Bright Blue/Denim, Long) STS ATK1-L | 12 012 грн. |
Спальний мішок Sea To Summit Trek TKI Left Zip (Bright Blue/Denim, Long) S | 12 012 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Trek TKI 2019 Left Zip Bright Blue/Denim Long | 12 012 грн. |
Спальник Sea To Summit Trek TKI 2019 Left Zip L лівий Синій (1033-STS ATK1 | 12 012 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості спального мішка Sea To Summit Trek TK1 2019 Long:
- Розрахований на зріст до 198 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Sea To Summit Trek TK1 2019 Long
Ціни на Sea To Summit Trek TK1 2019 Long |
---|---|---|---|---|
Sea To Summit Trek TK1 2019 Reg | від 11 271 грн. | 1 пропозиція | ||
Sea To Summit Trek TK1 2019 Long | від 12 012 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →