Спальний мішок Sea To Summit Trek TKI Reg
Фото 13 |
Sea To Summit Trek TKI Reg легкийпух |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Trek TKI Reg
Усі ціни 14 →Спальный мешок Sea to Summit Trek TKI Regular Wide (5/-1°C) 183, bright bl | 12 402 грн. |
Спальний мішок Sea To Summit Trek TKI Regular Wide (Bright Blue/Denim, Lef | 12 402 грн. |
Спальник Sea To Summit Trek TKI Regular Wide 2019 (Bright Blue/Denim, Left | 12 402 грн. |
Спальний мішок Sea To Summit Trek TKI Regular 183 см Wide (STS ATK1-RW) 93 | 12 402 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Trek TKI Regular Wide 2019 Bright Blue/Denim | 12 402 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості спального мішка Sea To Summit Trek TKI Reg:
- Дві блискавки YKK
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →