Жорсткий диск Seagate BarraCuda Pro Compute ST12000DM0007 12 ТБ DM0007
11 400 грн. Купити! Жесткий диск Seagate Barracuda Pro 12 TB (ST12000DM0007) White Label ST120Berloga.kh.uaЗ нами 3 роки (Львів) Поскаржитись |
Seagate BarraCuda Pro Compute ST12000DM0007 12 ТБ DM0007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Seagate BarraCuda Pro Compute ST12000DM0007
Ціни на Seagate BarraCuda Pro Compute ST12000DM0007 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Pro Compute ST10000DM0004 10 ТБ | від 17 879 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Pro Compute ST12000DM0007 12 ТБ DM0007 | від 11 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate BarraCuda Pro Compute ST14000DM001 14 ТБ | від 16 920 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →