Жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 5 ТБ
Відео 5Фото 10 |
Seagate STKL5000400 |
|
Ємний портативний зовнішній жорсткий диск форм-фактора 2.5" із сімейства геймерських HDD-накопичувачів Seagate FireCuda Gaming зразка 2021 року. Ця лінійка включає себе три моделі об'ємом 1/2/5 ТБ, які оптимізовані для використання в геймерських ПК та ігрових консолях. об'єму, допоможе зберігати більше улюблених ігор, ігрових відео, реплеїв та скріншотів.Відрізняється ефектним зовнішнім дизайном пластикового корпусу, який забезпечений керованим RGB LED-підсвічуванням Razer Chroma для створення відповідної атмосфери.Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для використання в геймерських системах консолях, де може вирішувати декілька завдань: По-перше, жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 здатний відігравати роль додаткового сховища, яке допоможе звільнити місце на основних накопичувачах ПК, по-друге, він підключається до ігрових консолей Sony PlayStation 4/5, Xbox Series X/S або Xbox One, при цьому на Sony PlayStat ion 4/4Pro та Xbox One ігри можна запускати прямо з цього диска, а для консолей Xbox Series X/S та Sony PlayStation 5 доступна лише функція зовнішнього сховища. До персонального комп'ютера або консолі підключається за допомогою стандартного інтерфейсу USB 3.2 Gen1, який забезпечує високу пропускну здатність швидкої передачі даних до 5 Гбіт/с.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 5 ТБ
Усі ціни 40 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 5.0TB Seagate FireCuda Gaming Hard Drive | 6 219 грн. |
Жесткий диск Seagate FireCuda Gaming Hard Drive 5 TB Black (STKL5000400) S | 6 089 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming Hard Drive 5 Tb Black (STK | 6 162 грн. |
Жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming Hard Drive 5 TB Black (STKL5000400) | 6 999 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate FireCuda Gaming Hard Drive 5 Tb Black (STKL50 | 6 104 грн. |
Модификації Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400
Ціни на Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL1000400 1 ТБ | від 2 793 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000400 2 ТБ | від 3 451 грн. | 50 пропозицій | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000417 2 ТБ 417 SpiderMan | від 6 683 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000413 2 ТБ Solo | від 3 567 грн. | 25 пропозицій | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 5 ТБ | від 5 991 грн. | 41 пропозиція |