SSD Seagate FireCuda Gaming SSD STJP500400 500 ГБ
Відео 9Фото 3 |
Seagate STJP500400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Seagate FireCuda Gaming SSD STJP500400
Ціни на Seagate FireCuda Gaming SSD STJP500400 |
---|---|---|---|---|
Seagate FireCuda Gaming SSD STJP500400 500 ГБ | від 7 995 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming SSD STJP1000400 1 ТБ | від 11 808 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming SSD STJP2000400 2 ТБ | від 12 920 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →