Жорсткий диск Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 ТБ 256/5900 CMR
Відео 28Фото 2 |
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 ТБ 256/5900 CMR |
|
* - Макс. постійна швидкість передачі даних по зовнішньому діаметру
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 ТБ 256/5900 CMR
Жорсткий диск Seagate SkyHawk HDD 6TB 5400rpm 256MB ST6000VX001 3.5 SATAII | 6 766 грн. |
Seagate SkyHawk 6TB 5400rpm 256MB 3.5" SATAIII (ST6000VX001) SkyHawk6TB540 | 6 005 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 6.0 TB Seagate SkyHawk Surveillance 256GB SATA (ST6000V | 6 798 грн. |
Відеоогляди
0 0 0 7 |
за 5 років уже 3й такий, 1й був на 2ТБ, через рік докупив по 4 ТБ, зараз добирати треба ще буде 2 по 6ТБ, проблем ніяких від слова взагалі, торенти цілодобово, + рендеринг відео - 35 градусів полиць але стоїть охолодження. за такі дні одні +++++ немає Alex: користуюся Seagate ST4000VX007 більше року |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Артемий
5 червня 2020, 11:51
Не знаю для чего используется #
Можно ли его вставить в ноутбук написано что для серверных компьютеров...не знаю что это но думаю серверные это ноутбуки так вот подойдёт ли для Legion Y540?
Модификації Seagate SkyHawk ST6000VX001
Ціни на Seagate SkyHawk ST6000VX001 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk ST1000VX005 1 ТБ CMR | від 2 030 грн. | 54 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 ТБ 64/5900 | від 5 209 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX009 3 ТБ 256/5400 CMR | від 3 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX007 4 ТБ 64/5900 CMR | від 6 152 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX013 4 ТБ 256/5900 SMR | від 3 529 грн. | 29 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 ТБ 256/5400 CMR | від 5 349 грн. | 53 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 ТБ 256/5900 CMR | від 6 005 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk ST8000VX0022 8 ТБ 256/7200 | від 7 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST8000VX004 8 ТБ 256/7200 CMR | від 8 977 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST10000VX0004 10 ТБ | від 11 760 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →