Жорсткий диск Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 ТБ SATA
Відео 13 |
Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 ТБ SATA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 ТБ SATA
Усі ціни 32 →Внутрішній жорсткий диск Seagate Exos X18 10 Tb (ST10000NM018G) | 11 895 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate Exos X18 10 Tb (ST10000NM018G) | 11 782 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE Exos X18 10TB SATA/256MB (ST10000NM018G) | 11 869 грн. |
Жорсткий диск Seagate Exos X18 10 TB (ST10000NM018G) Exos X18 10 TB (ST100 | 12 818 грн. |
Жесткий диск 3.5" 10tb Seagate (st10000nm018g) | 12 475 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos X18 ST10000NM018G
Ціни на Seagate Exos X18 ST10000NM018G |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X18 ST10000NM013G 10 ТБ SAS | від 11 320 грн. | 19 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 ТБ SATA | від 11 410 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM004J 12 ТБ SAS | від 14 928 грн. | 19 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA | від 9 408 грн. | 51 пропозиція | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM004J 14 ТБ SAS | від 13 403 грн. | 20 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM000J 14 ТБ SATA | від 11 971 грн. | 7 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM004J 16 ТБ SAS | від 22 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM000J 16 ТБ SATA | від 11 793 грн. | 51 пропозиція | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 ТБ SAS | від 15 760 грн. | 23 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM000J 18 ТБ SATA | від 9 925 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →