Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 ТБ
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 ТБ |
|
Малогабаритний і економічний внутрішній жорсткий диск форм-фактора 2.5″ з сімейства мобільних HDD-накопичувачів BarraCuda Compute 2016 року. Ця лінійка включає в себе 6 моделей об'ємом від 500 Гб до 5 Тб, які призначені для вирішення широкого кола завдань. Використовує технологію "черепичного" магнітного запису (SMR), що збільшує ємність. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на використання в ноутбуках, мобільних HDD-кейсах, малогабаритних настільних ПК (All-in-one PC) і HTPC.
Являє собою надійне рішення для зберігання даних робочих проєктів, відео/аудіоконтенту, фотографій. Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 може використовуватися в якості основного (системного) накопичувача або працювати в парі з більш продуктивним SSD-диском. Завдяки скромним габаритними розмірами (висота всього 7 мм) і стандартному інтерфейсу SATA3, може використовуватися для модернізації існуючих мобільних комп'ютерів.
Обладнаний потужним контролером, що працює у зв'язці з буфером збільшеного об'єму (128 Мб), який поліпшує продуктивність за рахунок кешування. Швидкість обертання пластин становить 5400 об/хв, що найпозитивнішим чином позначається на тепловиділенні. Максимальна споживана потужність не перевищує 1,7 Вт, а малий стартовий струм дає можливість при необхідності повноцінно заживити диск від USB-порту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 ТБ
Усі ціни 60 →Жесткий диск для ноутбука 2.5" 1TB Seagate (ST1000LM048) | 2 274 грн. |
Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST1000LM0 | 2 221 грн. |
Жесткий диск Seagate BarraCuda 1.0TB 5400rpm 128MB (ST1000LM048) ST1000LM0 | 2 144 грн. |
Жорсткий диск Seagate BarraCuda 2,5 (ST1000LM048) | 2 488 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate BarraCuda ST1000LM048 | 2 214 грн. |
Модификації Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048
Ціни на Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 ГБ | від 1 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 ТБ | від 2 121 грн. | 61 пропозиція | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 ТБ | від 2 999 грн. | 51 пропозиція | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 ТБ | від 5 394 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 ТБ | від 6 241 грн. | 40 пропозицій |