Жорсткий диск Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0008 1 ТБ SATA, економічний
Фото 3 |
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0008 1 ТБ SATA, економічний 1 ТБ SAS 1 ТБ SATA, економічний 3 ТБ SAS 4 ТБ SATA, MTBF 2 6 ТБ SAS, кэш 128 МБ 8 ТБ SAS 10 ТБ SAS 10 ТБ SATA, ПО |
|
Внутрішній серверний жорсткий диск невеликої місткості (до 1000 Гб) з інтерфейсом SATA3 для інфраструктур, в яких використовуються фізичні сектори розміром 512 байт. Належить до лінійки HDD-накопичувачів корпоративного класу Enterprise Capacity Exos 7E2 зразка 2017 року, яка включає в себе дві моделі (1 або 2 Тб), призначених для роботи у відповідальних системах зберігання даних рівня підприємства.
Завдяки винятковій надійності та здатності тривалий час експлуатуватися з високим навантаженням, являють собою хороший варіант вибору для модернізації застарілого обладнання центрів обробки даних. Конструкція і прошивка жорсткого диска Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0008 оптимізована для роботи у багатодискових масивах в режимі 24/7. Середній час напрацювання таких HDD на відмову складає 2 млн годин. Завдяки кеш-пам'яті об'ємом 128 Мб, алгоритмів корекції помилок «на льоту» і вибростойкой конструкції, накопичувач забезпечує стабільну продуктивність в системах з реплікацією і у багатодискових RAID-масивах. Завдяки пластин високої ємності, що обертається при 7200 об/хв, і CMR-технології магнітного запису швидкість передачі даних досягає 194 Мбайт/с.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0008 1 ТБ SATA, економічний
Seagate Sata 3.5Cal 7.2K Rpm (ST1000NM0008) | 10 800 грн. |
Seagate Sata 3.5Cal 7.2K Rpm (ST1000NM0008) | 11 070 грн. |
Seagate Sata 3.5Cal 7.2K Rpm (ST1000NM0008) | 11 340 грн. |
Модификації Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0008
Ціни на Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0008 |
---|---|---|---|---|
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0045 1 ТБ SAS | від 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0008 1 ТБ SATA, економічний | від 10 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST3000NM0025 3 ТБ SAS | від 9 758 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST4000NM0035 4 ТБ SATA, MTBF 2 | від 13 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST6000NM0034 6 ТБ SAS, кэш 128 МБ | від 5 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST8000NM0075 8 ТБ SAS | від 15 473 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0096 10 ТБ SAS | від 8 573 грн. | 17 пропозицій | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0016 10 ТБ SATA, ПО | від 9 398 грн. | 5 пропозицій |