Жорсткий диск Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0045 1 ТБ SAS
Фото 3 |
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0045 1 ТБ SAS |
|
Refurbished
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0045 1 ТБ SAS
Усі ціни 6 →Жорсткий диск для сервера 3.5" 1TB Seagate (# ST1000NM0045-WL-FR #) | 1 569 грн. |
УЦИНКА! Жесткий диск для сервера 3.5" 1TB Seagate (#ST1000NM0045-WL-FR#) # | 1 316 грн. |
Seagate 1TB (ST1000NM0045-WL-FR) SAS ST1000NM0045-WL-FR | 999 грн. |
Seagate Жорсткий диск для сервера 3.5" 1TB Seagate (# ST1000NM0045-WL-FR # | 1 338 грн. |
Жорсткий диск для сервера 3.5" 1TB Seagate (# ST1000NM0045-WL-FR #) # ST10 | 1 338 грн. |
Жорсткий диск для сервера 3.5" 1TB Seagate (# ST1000NM0045-WL-FR #) | 1 335 грн. |
Модификації Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0045
Ціни на Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0045 |
---|---|---|---|---|
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0045 1 ТБ SAS | від 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST1000NM0008 1 ТБ SATA, економічний | від 10 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST3000NM0025 3 ТБ SAS | від 9 758 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST4000NM0035 4 ТБ SATA, MTBF 2 | від 13 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST6000NM0034 6 ТБ SAS, кэш 128 МБ | від 5 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST8000NM0075 8 ТБ SAS | від 15 473 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0096 10 ТБ SAS | від 8 573 грн. | 17 пропозицій | ||
Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD ST10000NM0016 10 ТБ SATA, ПО | від 9 398 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо