Жорсткий диск Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA
Відео 13 |
Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA |
|
Заповнений гелієм корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA
Усі ціни 46 →Жорсткий диск 3.5" Seagate Exos X18 SATA 12TB (ST12000NM000J) | 9 899 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate Exos X18 12 Tb (ST12000NM000J) | 9 722 грн. |
Жорсткий диск Seagate Exos X18 12 TB (ST12000NM000J) | 9 727 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate Exos X18 12 Tb (ST12000NM000J) | 9 815 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE Exos X18 12TB SATA/256MB (ST12000NM000J) | 12 359 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos X18 ST12000NM000J
Ціни на Seagate Exos X18 ST12000NM000J |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X18 ST10000NM013G 10 ТБ SAS | від 11 320 грн. | 19 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 ТБ SATA | від 11 439 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM004J 12 ТБ SAS | від 15 023 грн. | 19 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA | від 9 462 грн. | 48 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM004J 14 ТБ SAS | від 13 401 грн. | 20 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM000J 14 ТБ SATA | від 11 997 грн. | 7 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM004J 16 ТБ SAS | від 22 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM000J 16 ТБ SATA | від 11 710 грн. | 48 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 ТБ SAS | від 15 760 грн. | 23 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM000J 18 ТБ SATA | від 9 938 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →