Жорсткий диск Seagate Exos X16 ST12000NM001G 12 ТБ SATA
Відео 10 |
Seagate Exos X16 ST12000NM001G 12 ТБ SATA |
|
Заповнений гелієм корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos X16 ST12000NM001G 12 ТБ SATA
Усі ціни 6 →Внутрішній жорсткий диск Seagate Exos X16 12 Tb (ST12000NM001G) | 10 166 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate Exos X16 12 Tb (ST12000NM001G) | 10 070 грн. |
Seagate Exos X16 12TB SATA 6 Gb/s (ST12000NM001G) | 16 920 грн. |
Seagate Exos X16 12TB SATA 6 Gb/s (ST12000NM001G) | 17 343 грн. |
Seagate Exos X16 12TB SATA 6 Gb/s (ST12000NM001G) | 17 766 грн. |
Жорсткий диск Seagate Exos X16 3.5 12TB (ST12000NM001G) | 11 600 грн. |
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos X16 ST12000NM001G
Ціни на Seagate Exos X16 ST12000NM001G |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X16 ST10000NM002G 10 ТБ SAS | від 9 717 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST10000NM001G 10 ТБ SATA | від 8 810 грн. | 17 пропозицій | ||
Seagate Exos X16 ST12000NM002G 12 ТБ SAS | від 24 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST12000NM001G 12 ТБ SATA | від 10 070 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Exos X16 ST14000NM002G 14 ТБ SAS | від 17 042 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Exos X16 ST14000NM001G 14 ТБ SATA | від 9 381 грн. | 34 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST16000NM001G 16 ТБ SATA | від 9 799 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →