Жорсткий диск Seagate Enterprise Performance 10K 2.5" ST1200MM0088 1.2 ТБ
Seagate Enterprise Performance 10K 2.5" ST1200MM0088 1.2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Enterprise Performance 10K 2.5" ST1200MM0088 1.2 ТБ
Усі ціни 24 →Жесткий диск для сервера 2.5" 1.2TB Seagate (ST1200MM0088) | 7 686 грн. |
Накопичувач HDD 2.5" SAS 1.2TB Seagate Enterprise Performance 10K.8 10000r | 7 305 грн. |
Жорсткий диск Seagate Enterprise Performance 10K ST1200MM0088 | 8 523 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate Enterprise Performance 10K ST1200MM0088 | 7 379 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate Enterprise Performance 10K ST1200MM0088 | 7 309 грн. |
ще 19 пропозицій
Рекомендуємо