Жорсткий диск Seagate Exos X18 ST16000NM004J 16 ТБ SAS
Відео 13 |
Seagate Exos X18 ST16000NM004J 16 ТБ SAS |
|
Заповнений гелієм корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos X18 ST16000NM004J 16 ТБ SAS
Seagate Exos X18 16Tb Sas 7200Rpm 256Mb Cache 512E/4Kn Helium Sed Fast For | 22 120 грн. |
Seagate Exos X18 16Tb Sas 7200Rpm 256Mb Cache 512E/4Kn Helium Sed Fast For | 22 673 грн. |
Seagate Exos X18 16Tb Sas 7200Rpm 256Mb Cache 512E/4Kn Helium Sed Fast For | 23 226 грн. |
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos X18 ST16000NM004J
Ціни на Seagate Exos X18 ST16000NM004J |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X18 ST10000NM013G 10 ТБ SAS | від 11 320 грн. | 19 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 ТБ SATA | від 11 545 грн. | 27 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM004J 12 ТБ SAS | від 14 930 грн. | 19 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA | від 9 290 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM004J 14 ТБ SAS | від 13 384 грн. | 20 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM000J 14 ТБ SATA | від 11 971 грн. | 7 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM004J 16 ТБ SAS | від 22 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM000J 16 ТБ SATA | від 11 655 грн. | 51 пропозиція | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 ТБ SAS | від 15 760 грн. | 23 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM000J 18 ТБ SATA | від 9 925 грн. | 45 пропозицій |
Рекомендуємо