Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI ST16000VE000 16 ТБ
Відео 9 |
Seagate SkyHawk AI ST16000VE000 16 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate SkyHawk AI ST16000VE000 16 ТБ
Seagate SkyHawk AI OEM 16 TB SATA Hel (ST16000VE000) | 20 800 грн. |
Seagate SkyHawk AI OEM 16 TB SATA Hel (ST16000VE000) | 21 320 грн. |
Seagate SkyHawk AI OEM 16 TB SATA Hel (ST16000VE000) | 21 840 грн. |
Відеоогляди
Модификації Seagate SkyHawk AI ST16000VE000
Ціни на Seagate SkyHawk AI ST16000VE000 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk AI ST8000VE0004 8 ТБ ST8000VE0004 | від 10 320 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk AI ST8000VE001 8 ТБ ST8000VE001 | від 7 940 грн. | 55 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk AI ST10000VE001 10 ТБ 234 MB/s | від 10 154 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST10000VE0008 10 ТБ 250 MB/s | від 9 621 грн. | 22 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12 ТБ ST12000VE001 | від 10 277 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST16000VE000 16 ТБ | від 20 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST16000VE002 16 ТБ 2 млн. ч | від 14 133 грн. | 22 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST18000VE002 18 ТБ | від 14 690 грн. | 15 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 ТБ | від 16 082 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →