Жорсткий диск Seagate Exos 7E8 ST2000NM001A 2 ТБ 512e/4KN, SATA
Відео 7 |
Seagate Exos 7E8 ST2000NM001A 2 ТБ 512e/4KN, SATA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos 7E8 ST2000NM001A 2 ТБ 512e/4KN, SATA
Усі ціни 6 →Внутрішній жорсткий диск Seagate Exos 7E8 Sata 2 Tb (ST2000NM001A) | 2 800 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate Exos 7E8 Sata 2 Tb (ST2000NM001A) | 2 774 грн. |
Жесткий диск Seagate Exos 7E8 SATA 2TB/3.5/7200/256/S3.0 (ST2000NM001A)(Op | 2 660 грн. |
Жорсткий диск Seagate Exos 7E8 (ST2000NM001A) | 2 992 грн. |
Жорсткий диск Seagate Exos 7E8 (ST2000NM001A) | 2 985 грн. |
Жорсткий диск Seagate Exos 7E8 (ST2000NM001A) | 2 990 грн. |
Об'єм та швидкість Гра в рулетку в плані надійності Fiftydotov: користуюся Seagate ST2000NM001A менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
anonim
18 травня 2021, 18:35
Цена #
У вас на сайте указана одна цена, захожу по ссылке на товар продавца - а там другая цена! И как после этого вам верить? Смысл в вашем сайте???
Алексей
27 червня 2021, 11:30
Перекупы и майнеры - сдохните! #
Пока цена не упадет до 15тыр, ПРИНЦИПИАЛЬНО ни один SSD и HDD не куплю!
Bdfy
1 червня 2021, 22:14
Почему график цен не обновляется (в начале июня средняя цена 28тыр вместо 50тыр) #
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos 7E8 ST2000NM001A
Ціни на Seagate Exos 7E8 ST2000NM001A |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E8 ST2000NM001A 2 ТБ 512e/4KN, SATA | від 2 660 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Exos 7E8 ST3000NM000A 3 ТБ 512n SATA | від 3 820 грн. | 14 пропозицій | ||
Seagate Exos 7E8 ST4000NM005A 4 ТБ 512e/4KN, SAS | від 10 136 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Exos 7E8 ST4000NM002A 4 ТБ 512e/4KN, SATA | від 5 950 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E8 ST4000NM003A 4 ТБ 512n SAS | від 11 964 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Exos 7E8 ST6000NM029A 6 ТБ 512e/4KN, SAS | від 9 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E8 ST6000NM002A 6 ТБ 512n SATA | від 7 460 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Exos 7E8 ST8000NM001A 8 ТБ 512e/4KN, SAS | від 9 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E8 ST8000NM000A 8 ТБ 512e/4KN, SATA | від 8 118 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
При цьому жодного битого сектора не було виявлено, за Vitcoria все добре. При цьому є такий самий, тільки на 1Тб і вже другий рік працює стабільно.