Жорсткий диск Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST2000NM018B 2 ТБ
Очікується у продажу 10 920 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 2000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 5 років; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Seagate ST2000NM018B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST2000NM018B
Ціни на Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST2000NM018B |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST6000NM020B 6 ТБ | від 10 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST8000NM018B 8 ТБ | від 11 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST10000NM018B 10 ТБ | від 13 400 грн. | 3 пропозиції |