від 999 грн.1000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 128 МБ, 7200 об/хв, гарантія 1 рік
від 29 192 грн.240 ГБ, 2.5", MLC, запис: 520 МБ/с, читання: 600 МБ/с, SATA 3
від 1 817 грн.3000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 64 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 1 322 грн.1000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 128 МБ, 7200 об/хв, гарантія 1 рік
від 1 527 грн.1000 ГБ, вбудований, для сервера, 2.5 ", буфер: 64 МБ, 7200 об/хв
від 8 118 грн.8000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 256 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 8 949 грн.10000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 256 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 6 300 грн.500 ГБ, вбудований, для сервера, 2.5 ", буфер: 64 МБ, 7200 об/хв
від 5 800 грн.6000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 128 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 10 136 грн.4000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 256 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 3 820 грн.3000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 256 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 2 660 грн.2000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 256 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 11 960 грн.2000 ГБ, вбудований, для сервера, 2.5 ", буфер: 128 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 10 181 грн.600 ГБ, вбудований, для сервера, 2.5 ", буфер: 256 МБ, 15000 об/хв, гарантія 5 років
від 13 956 грн.900 ГБ, вбудований, для сервера, 2.5 ", буфер: 256 МБ, 15000 об/хв, гарантія 5 років
від 9 758 грн.3000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 128 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 7 460 грн.6000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 256 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 11 964 грн.4000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 256 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 5 950 грн.4000 ГБ, вбудований, для сервера, 3.5 ", буфер: 256 МБ, 7200 об/хв, гарантія 5 років
від 7 153 грн.1200 ГБ, вбудований, для сервера, 2.5 ", буфер: 128 МБ, 10000 об/хв, гарантія 5 років