Жорсткий диск Seagate IronWolf ST3000VN007 3 ТБ 64/5900
Відео 32Фото 4 | 4 970 грн. Купити! Жорсткий диск 3.5" 3Tb Seagate IronWolf, SATA3, 64Mb, 5900 rpm (ST3000VN00Маркетплейс: Rozetka.ua ZXShopЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Seagate IronWolf ST3000VN007 3 ТБ 64/5900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 1 3 8 |
метод запису CMR на всій серії IronWolf + NAS сподіваюся не просто так дописали 3 літери =) час покаже Danzel: користуюся Seagate ST3000VN007 менше місяця |
Поки рано говорити про надійність, час покаже. Відкликання оновлю якщо що. -Гарні швидкості, близько 170мб/с на читання/запис. У wd Red на 2Тб показники гірші. -Не нагрівається. Спека 33 градуси, а диск 43 тримає під час роботи. -Тихий, вібрацій немає. Я його навіть не закріпив, аж поки поклав на дно корпусу. поки нічого Alex Crime: користуюся Seagate ST3000VN007 менше місяця |
Замовив для НАС. Встали, завелися, працюють. Вдень шум не чути, вночі є дискомфорт, але звикнути можна. ціна/об'єм, тихі під сильним навантаженням все ж таки можуть шуміти, вночі доставляє дискмофорт. Dmitry Bogart: користуюся Seagate ST6000VN001 менше місяця |
Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Seagate IronWolf ST3000VN007
Ціни на Seagate IronWolf ST3000VN007 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf ST1000VN008 1 ТБ кеш 256 МБ | від 3 004 грн. | 16 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST2000VN004 2 ТБ 64/5900 | від 3 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST2000VN003 2 ТБ 256/5400 | від 3 913 грн. | 36 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST3000VN007 3 ТБ 64/5900 | від 4 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST3000VN006 3 ТБ 256/5900 | від 5 528 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN008 4 ТБ 64/5900 | від 4 692 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN006 4 ТБ 256/5400 | від 4 205 грн. | 63 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST6000VN001 6 ТБ N001 | від 6 818 грн. | 56 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN006 6 ТБ N006 | від 6 392 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST8000VN0022 8 ТБ N0022 | від 8 399 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST8000VN004 8 ТБ N004 | від 7 344 грн. | 46 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ | від 10 999 грн. | 48 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST12000VN0008 12 ТБ | від 9 895 грн. | 39 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST14000VN0008 14 ТБ | від 18 479 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
P.S. А взагалі здивувало чому версії на 2 Tb дорожчі) за фактом все те ж тільки менше об'єм.