Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 4 ТБ E001
Відео 15 |
Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 4 ТБ E001 |
|
Надійний внутрішній жорсткий диск ємністю 4 Тб (4000 Гб) з інтерфейсом SATA3 для робочих станцій і NAS-сховищ. Належить до лінійки HDD-накопичувачів IronWolf Pro зразка 2020 року, яка включає в себе 5 моделей різного об'єму (від 2 Гб до 10 Тб), призначених для роботи у відповідальних системах зберігання даних рівня підприємства. Завдяки надійності і доведеною тестами здатності тривалий час експлуатуватися під високим навантаженням в режимі 24/7, всі моделі IronWolf Pro були схвалені компанією QNAP.
Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 обладнаний датчиками вібрації і підтримує технологію двоплощинного балансування AgileArray, що забезпечує високу продуктивність у багатодискових мережевих сховищах з кількістю дисків до 24 шт. Виробник заявляє значний ресурс (300 Тб/рік при 5-річної гарантії), що майже в два рази перевищує ресурс звичайних споживчих HDD-накопичувачів. Може встановлюватися в продуктивні робочі станції, орієнтовані на потокову обробку великих об'ємів цифрового контенту. Використання CMR-записи на магнітних пластинах, що обертаються при 7200 об/хв, забезпечує швидкість читання до 214 Мб/с.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 4 ТБ E001
Усі ціни 38 →Жорсткий диск Seagate IronWolf PRO 4TB 7200rpm 128MB 3.5" SATA III (ST4000 | 5 315 грн. |
Жесткий диск Seagate IronWolf 4.0TB NAS 7200rpm 256MB (ST4000NE001) ST4000 | 5 009 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate IronWolf Pro 4 Tb (ST4000NE001) | 4 943 грн. |
Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro 4 TB (ST4000NE001) | 5 156 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate IronWolf Pro 4 Tb (ST4000NE001) | 4 897 грн. |
В спецификации указано что Cache имеет размер 256MB
Здесь же указано что размер кеша 128МБ
Модификації Seagate IronWolf Pro ST4000NE001
Ціни на Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf Pro ST2000NT001 2 ТБ NT001 | від 5 843 грн. | 9 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 4 ТБ E001 | від 4 794 грн. | 40 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 ТБ NT001 | від 5 994 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NE000 6 ТБ NE000 | від 8 099 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NE0023 6 ТБ NE0023 | від 17 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 6 ТБ NT001 | від 10 105 грн. | 27 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NE0004 8 ТБ NE0004 | від 10 240 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NE001 8 ТБ NE001 | від 8 819 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NT001 8 ТБ NT001 | від 10 494 грн. | 24 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE000 10 ТБ NE000 | від 13 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE0004 10 ТБ NE0004 | від 16 520 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE0008 10 ТБ NE0008 | від 10 405 грн. | 8 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NT001 10 ТБ NT001 | від 11 873 грн. | 41 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NE0008 12 ТБ NE0008 | від 12 508 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 12 ТБ NT001 | від 14 448 грн. | 44 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NT001 14 ТБ | від 15 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NE0008 14 ТБ NE0008 | від 12 590 грн. | 34 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NE000 16 ТБ NE000 | від 18 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NT001 16 ТБ NT001 | від 14 006 грн. | 34 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NE000 18 ТБ NE000 | від 15 763 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NT001 18 ТБ NT001 | від 16 172 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NE000 20 ТБ NE000 | від 19 564 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 20 ТБ NT001 | від 20 000 грн. | 38 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST22000NT001 22 ТБ | від 22 600 грн. | 28 пропозицій |