Жорсткий диск Seagate Exos 7E10 512n SATA ST4000NM000B 4 ТБ
Seagate Exos 7E10 512n SATA ST4000NM000B 4 ТБ 4 ТБ6 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos 7E10 512n SATA ST4000NM000B 4 ТБ
Усі ціни 30 →Жесткий диск 3.5" 4TB Seagate (ST4000NM000B) | 6 332 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate 4TB (ST4000NM000B) | 6 064 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate 4TB (ST4000NM000B) | 6 175 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE Exos 7E10 4TB SATA/256MB (ST4000NM000B) | 6 139 грн. |
Жорсткий диск Seagate Exos 7E10 4 TB (ST4000NM000B) Exos 7E10 4 TB (ST4000 | 6 210 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Seagate Exos 7E10 512n SATA ST4000NM000B
Ціни на Seagate Exos 7E10 512n SATA ST4000NM000B |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E10 512n SATA ST4000NM000B 4 ТБ | від 5 927 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate Exos 7E10 512n SATA ST6000NM000B 6 ТБ | від 9 680 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →