Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 6 ТБ NT001
Відео 15 |
Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 6 ТБ NT001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 6 ТБ NT001
Усі ціни 26 →Жесткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000NT001) | 10 542 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate IronWolf Pro 6 Tb (ST6000NT001) | 10 505 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate IronWolf Pro 6 Tb (ST6000NT001) | 10 406 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE IronWolf Pro 6TB SATA/256MB (ST6000NT001) | 10 489 грн. |
Жесткий диск 3.5" 6tb Seagate (st6000nt001) | 10 997 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
30 липня 2021, 20:20
Некорректные данные по 4ТБ диску. #
https://www.seagate.com/files/www-content/datasheets/pdfs/ironwolf-pro-18tb-DS1914-18-2106US-en_US.pdf
В спецификации указано что Cache имеет размер 256MB
Здесь же указано что размер кеша 128МБ
В спецификации указано что Cache имеет размер 256MB
Здесь же указано что размер кеша 128МБ
Відеоогляди
Модификації Seagate IronWolf Pro ST6000NT001
Ціни на Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf Pro ST2000NT001 2 ТБ NT001 | від 5 843 грн. | 10 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 4 ТБ E001 | від 4 794 грн. | 40 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 ТБ NT001 | від 5 994 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NE000 6 ТБ NE000 | від 8 099 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NE0023 6 ТБ NE0023 | від 17 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 6 ТБ NT001 | від 10 075 грн. | 27 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NE0004 8 ТБ NE0004 | від 10 240 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NE001 8 ТБ NE001 | від 8 819 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NT001 8 ТБ NT001 | від 10 481 грн. | 24 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE000 10 ТБ NE000 | від 13 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE0004 10 ТБ NE0004 | від 16 520 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE0008 10 ТБ NE0008 | від 10 490 грн. | 8 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NT001 10 ТБ NT001 | від 12 068 грн. | 41 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NE0008 12 ТБ NE0008 | від 12 503 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 12 ТБ NT001 | від 14 498 грн. | 44 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NT001 14 ТБ | від 15 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NE0008 14 ТБ NE0008 | від 12 590 грн. | 34 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NE000 16 ТБ NE000 | від 18 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NT001 16 ТБ NT001 | від 14 006 грн. | 34 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NE000 18 ТБ NE000 | від 15 667 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NT001 18 ТБ NT001 | від 16 326 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NE000 20 ТБ NE000 | від 19 564 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 20 ТБ NT001 | від 20 000 грн. | 38 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST22000NT001 22 ТБ | від 22 619 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →