Жорсткий диск Seagate Surveillance ST6000VX0001 6 ТБ
Відео 3 | Товар застарів 8 477 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 6000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 3 роки; Буфер (МБ): 128; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Seagate Surveillance ST6000VX0001 6 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Seagate Surveillance ST6000VX0001
Ціни на Seagate Surveillance ST6000VX0001 |
---|---|---|---|---|
Seagate Surveillance ST2000VX003 2 ТБ | від 2 359 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Surveillance ST4000VX000 4 ТБ | від 5 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Surveillance ST8000VX0002 8 ТБ | від 14 040 грн. | 3 пропозиції |