Жорсткий диск Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST600MM0099 600 ГБ Standard Model
Очікується у продажу 6 146 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 600; Форм-фактор ("): 2.5; Гарантія виробника: 5 років; Буфер (МБ): 256; Частота обертання шпинделя: 10000 об/хв; |
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST600MM0099 600 ГБ Standard Model |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST600MM0099
Ціни на Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST600MM0099 |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1200MM0129 1.2 ТБ Standard Model | від 7 707 грн. | 20 пропозицій | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1800MM0149 1.8 ТБ FIPS 140-2 | від 10 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1800MM0129 1.8 ТБ Standard Mode | від 16 040 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0149 2.4 ТБ FIPS 140-2 | від 20 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0129 2.4 ТБ Standard Model | від 11 183 грн. | 8 пропозицій |
Рекомендуємо